Уху!Знайшов жарт про чийсь якщик!Ця розповідь схожа на розповідь про мою кімнату! :)

Ну вгадайте ліво?Право???
Якщо незнаєте то ось відповідь вона неочікувана але житєва :)



Ахаххааххахах

Облом TV прямий випуск.
Хах це доволі класний жарт,який був вартий 30 секунд!Якщо ні то напишіть в коментарях!
Удачі!
Ну вгадайте ліво?Право???
Якщо незнаєте то ось відповідь вона неочікувана але житєва :)
Ахаххааххахах
Облом TV прямий випуск.
Хах це доволі класний жарт,який був вартий 30 секунд!Якщо ні то напишіть в коментарях!
Удачі!
Комментариев нет:
Отправить комментарий